EN RU

GERBIAMI LIGONINĖS PACIENTAI IR LANKYTOJAI,

Viešosios įstaigos Kėdainių ligoninės (toliau – Ligoninė) administracija yra suinteresuota, kad Ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkavimas, tarpininko kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimas, ir kitos korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą). Už šiuos korupcinio pobūdžio veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Ligoninės administracija atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Jei VšĮ Kėdainių ligoninėje tiesiogiai susidūrėte ar įtariate galimos korupcijos pasireiškimą Jūsų atžvilgiu iš įstaigos personalo, savo nusiskundimus galite pranešti šiais būdais:

  • Skambindami Kėdainių ligoninės direktoriui tel. 0 (347) 67101;
  • Parašydami į ligoninės elektroninį paštą: administracija@kedligonine.lt;
  • Kreipdamiesi į atsakingą darbuotoją už korupcijos prevenciją VšĮ Kėdainių ligoninėje: tel.: 0 (347) 67100, el.paštas: duomenuapsauga@kedligonine.lt;
  • STT (Specialiųjų tyrimų tarnyba) ,, Karštoji linija ” visą parą: tel. 0 (5) 2663 333, el.paštu: pranesk@stt.lt;
  • SAM ( sveikatos apsaugos ministerija) Pasitikėjimo telefonu tel. 0 (800) 66004.

APKLAUSOS