EN RU
FOTOSESIJA-94

Vaikų ligų skyriuje dirba kvalifikuotas, darnus medicinos personalas: vaikų ligų gydytojai, slaugytojos, slaugytojų padėjėjos ir kt. Skyriuje dauguma palatų vienvietės, bendras lovų skaičius – 10. Čia teikiamos stacionarinės paslaugos vaikams iki 18 metų, sergantiems kvėpavimo takų, virškinimo sistemos ligomis, bei infekcinėmis ligomis. Taip pat teikiamos dienos stacionaro paslaugos, kai atlikus būtinas procedūras mažieji ar jaunieji mūsų pacientai yra išleidžiami namo.

Pacientai į Vaikų ligų skyrių hospitalizuojami skubos tvarka iš Priėmimo- skubios pagalbos skyriaus ar atvyksta su šeimos gydytojo siuntimu. Vaikai iki 3 m. amžiaus slaugomi vieno iš tėvų (skiriamas maitinimas ir lova). Vyresnio amžiaus vaikai tėvų gali būti slaugomi esant medicininėms indikacijoms.

Vaikų ligų gydytojai visą parą teikia būtinąją medicininę pagalbą Priėmimo- skubios pagalbos skyriuje. Taip pat yra atliekama stebėjimo paslauga, kai pacientas stebimas iki 24 valandų ir sprendžiama, ar toliau tęsti stacionarinį ar ambulatorinį gydymą.

Vaikų ligų skyrius, Vedėja Dovilė Lukoševičiūtė-Zikė, skyriaus tel. nr. 0 347 67126