Ortopedijos – traumatologijos skyriuje dirba šie gydytojai:

Skyriaus vedėjas

A. Hofmanas

Gydytojai ortopedai – traumatologai:

R. Juodis

K. Beinaravičius

A. Pijadin

Gydytojai otorinolaringologai: 

G. Sinkevičienė

F. Pauliukevičius

J. Liutinskaitė

J. Nosalčiuk

M. Gusarovas

Taip pat skyriuje dirba kvalifikuotos ir kompetetingos 9 bendrosios praktikos slaugytojos, 4 slaugytojo padėjėjos ir 1 valytoja.

Ortopedijos – traumatologijos skyriuje teikiama planinė ortopedijos pagalba ir skubi traumatologinė pagalba. Skyriuje gydomi pacientai, kuriems reikalingos įvairios kaulų lūžių operacijos, po patirtų sausgyslių ar kitų minkštųjų audinių sužalojimų.

Ortopedinės operacijos sudaro didžiąją dalį visų operacijų. Jų metu koreguojamos pėdos bei kitų kaulų deformacijos, atliekamos rekonstrukcinės kelio ir peties sąnarių artroskopinės operacijos, nervų, sausgyslių atlaisvinimo operacijos. Naudojamos šiuolaikinės technologijos ir implantai.

Otorinolaringologai skyriuje atlieka nosies pertvaros korekcijos, lėtinių polipinių sinusitų, tonzilito, adenoidų šalinimo operacijas, taip pat formuojamos esant paciento gyvybiniam poreikiui tracheostomos. Taisomi nosies iškrypimai po ūmių traumų. Taip pat gydomos ūmios ir lėtinės ausų ligos, gerklės pūliniai, ūmūs klausos nervo veiklos sutrikimai.