EN RU

Kaip užsiregistruoti pas gydytojus specialistus?

Pacientai pas gydytojus specialistus registruojami darbo dienomis nuo 7 -17 val., tel numeriais: (0 347) 67090, (0 347) 54447 arba galite užsiregistruoti internetu, portale ipr.esveikata.lt

Kiek laiko galioja šeimos gydytojo siuntimas pas specialistą?

Siuntimąs gydytojų specialistų konsultacijoms galioja iki 180 dienų, siuntimas dėl fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo konsultacijų galioja iki 60 dienų.
Kada neprivalomas siuntimas?
Siuntimo pas gydytoją specialistą nereikia, kai pacientas atvyksta dėl būtinosios pagalbos, arba kai pacientas lankosi dėl tos pačios priežasties pas tą patį specialistą. Be siuntimo konsultacijai, galima kreiptis pas gydytoją dermatovenerologą.

Kaip sužinoti ar asmuo yra draustas PSD?

Pasitikrinti savo PSD galiojimo statusą galima – čia.
Taip pat informaciją, ar asmuo yra apdraustas, galima sužinoti atvykus į bet kurią teritorinę ligonių kasą ir pateikus asmens dokumentą.

Asmuo nėra draustas PSD. Ar jam bus suteikta skubioji medicinos pagalba?

Kiekviena gydymo įstaiga būtinąją medicinos pagalbą privalo suteikti nemokamai visiems Lietuvos gyventojams – tiek apdraustiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD), tiek neapsidraudusiems.

Kur kreiptis norint pasitikrinti pagal prevencijos programas?

Norint pasitikrinti pagal prevencines programas, pirmiausia reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris įvertins sveikatos būklę, ir jei reikia, skirs tyrimus bei nukreips pas gydytoją specialistą. Prevencinėse programose dalyvavimas yra nemokamas, jeigu gydymo įstaiga sudariusi sutartį su teritorine ligonių kasa.