EN RU

Kviečiame atlikti kraujo tyrimus Kėdainių ligoninėje. Kraujo tyrimai yra greičiausias ir efektyviausias būdas įvertinti organizmo būklę.  Kraujo tyrimai gali padėti aptikti įvairius sveikatos sutrikimus dar ankstyvoje stadijoje, prieš pasireiškiant simptomams. Laiku diagnozuotos sveikatos problemos, gali padėti užkirsti kelią lėtinėms ligoms.

Gavus tyrimų rezultatus, kurie rodo nukrypimą nuo normos, prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.
Dėl tyrimų atlikimo ir detalesnės informacijos kreiptis į VšĮ Kėdainių ligoninės klinikinę diagnostinę laboratoriją.
Tel. 0 347 67096 arba el. paštu laboratorija@kedligonine.lt

  • Kraujo tyrimų paketų akcijos galioja visus metus, nepriklausomai nuo mėnesio.
  • Kraujo tyrimų atsakymus galite gauti www.esveikata.lt paskyroje arba į el. paštą, tik reikia iš anksto užpildyti prašymą procedūriniame kabinete.
NAUJAS

Riebalų apykaitos įvertinimo programa

Tai tyrimas, kuris padės įvertinti riebalų apykaitos funkciją ir kylančias rizikas.
Vykstant riebalų apykaitai organizme skaidomi ir sintetinami riebalai (trigliceridai). Sutrikusi riebalų apykaita lemia padidėjusį cholesterolio kiekį, o kartu – didina tikimybę susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Angliavandenių ir riebalų apykaitos tyrimų programa

Angliavandeniai randami visuose žmogaus audiniuose ir yra pagrindinis energijos šaltinis, pavyzdžiui, smegenų ar kraujo ląstelių gyvybinei veiklai reikalinga energija gaunama iš angliavandenių apykaitos metu susidarančių medžiagų. Taigi nuo gerai veikiančios angliavandenių ir riebalų apykaitos priklauso žmogaus savijauta, o jai sutrikus gali atsirasti įvairių negalavimų. Tyrimas padės įvertinti angliavandenių ir riebalų apykaitos funkcijas ir kylančias rizikas.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Skydliaukės sutrikimų pirminis ištyrimas

Pagrindinė skydliaukės funkcija yra hormonų gamyba, kurie būtini visų gyvybiškai svarbių organų veiklai. Skydliaukė tiesiogiai veikia žmogaus centrinę nervų sistemą ir reguliuoja organizmo vystymąsi, psichiką, atmintį ir kt. Negydomi skydliaukės funkcijos sutrikimai gali lemti įvairius negalavimus, pavyzdžiui, širdies ligas, ar blogesnę gyvenimo kokybę dėl nuolatinio nuovargio. Skydliaukės veiklos tyrimas padės įvertinti jos funkciją ir efektyviai spręsti kylančias sveikatos problemas.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Krauju plintančių infekcijų tyrimai

Krauju plintančiomis infekcijomis užsikrėsti galima darant tatuiruotes, veriant auskarus, atliekant manikiūro, pedikiūro ar medicinines invazines procedūras, vartojant injekcinius narkotikus, o taip pat – lytiniu keliu. Simptomai ne visada pasireiškia iš karto po užkrėtimo, todėl turint bent menkiausią įtarimą būtina atlikti krauju plintančių infekcijų tyrimą, diagnozuoti ligą ir laiku pradėti gydymą.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Tyrimų programa sportuojantiems

Rekomenduojame atlikti kraujo tyrimus, pagal sportuojantiems žmonėms sudarytą kraujo tyrimų programą, kad vietoj lauktos sporto naudos nesusidurtumėte su papildomais negalavimais, kuriuos gali lemti per didelis krūvis, nesubalansuota mityba, elektrolitų ir mikroelementų pusiausvyros sutrikimai ir kt.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Medžiagų apykaitos tyrimų programa

Vykstant medžiagų apykaitai organizmas aprūpinamas medžiagomis, lemiančiomis jo funkcionavimą, todėl jai sutrikus žmogus jaučiasi blogai, atsiranda įvairios ligos, tokios kaip cukrinis diabetas, aterosklerozė ir kt. Todėl labai svarbu periodiškai atlikti medžiagų apykaitos tyrimą ir įvertinti organizme vykstančius procesus, bei kylančias rizikas.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Lėtinio nuovargio tyrimų programa

Nuovargis gali turėti neigiamų pasekmių žmogaus gyvenimo kokybei. Pašalinus nuolatinio išsekimo problemą, geriau įsimenama informacija, padidėja darbo efektyvumas, pagerėja atmintis, lengviau priimami sprendimai.
Atpažinti lėtinio nuovargio sindromo simptomus labai svarbu, nes jo negydant gali išsivystyti rimtų sveikatos problemų.

Daugiau informacijos čia
NAUJAS

Skrandžio veiklos sutrikimo pirminė ištyrimo programa

Šiuolaikinio gyvenimo tempas ir bloga mityba, lėtinis stresas, netinkami įpročiai, gausus vaistų vartojimas skatina virškinimo sistemos sutrikimų riziką. Labai svarbu ištirti skrandyje aptinkamą bakteriją Helicobacter pylori, kuri siejama su skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opalige, lėtiniu gastritu, skrandžio vėžiu.

Daugiau informacijos čia