EN RU
8

VšĮ Kėdainių ligoninės Odontologijos ir dantų protezavimo skyriuje dirba gydytojai odontologai, dantų technikai ir odontologų padėjėjos. Skyriuje visiems norintiems teikiamos mokamos dantų protezavimo paslaugos, o lengvatinės dantų protezavimo paslaugos teikiamos Kėdainių rajono gyventojams. Pacientams, kurie neturi įgiję teisės į lengvatinio protezavimo paslaugas, dantų protezavimo paslaugų kainyną galite rasti čia

Odontologijos ir dantų protezavimo skyriaus gydytojai odontologai konsultuoja visus norinčius protezuoti dantis pacientus, nepriklausomai nuo to, kokioje gydymo įstaigoje jie yra prisiregistravę, ir pritaiko dantų protezus. Visus protezus gamina aukštos kvalifikacijos ir ilgametę patirtį sukaupė viešosios įstaigos Kėdainių ligoninės Odontologijos ir dantų protezavimo skyriaus dantų technikai čia esančioje laboratorijoje.

Gaminami šie protezai:

  • Išimami dantų protezai: dalinės ir (arba) pilnos kieto pagrindo plokštelės.
  • Neišimami lieti protezai: metalo plastiko vainikėliai ir tiltiniai protezai.
  • Laikini plastmasiniai vainikėliai ir tiltiniai protezai.
  • Plokštelinių protezų pataisos.

Visiems norintiems protezuotis dantis, Odontologijos ir dantų protezavimo skyriuje dirbantys specialistai, atsižvelgdami į paciento burnos gleivinės ir dantų ypatumus, padės pasirinkti poreikius atitinkantį dantų protezą pirminės konsultacijos metu. Jei norite daugiau sužinoti apie teikiamas paslaugas, atsiskaitymo galimybes ar registruotis vizitui pas gydytoją specialistą, prašome teirautis Odontologijos ir dantų protezavimo skyriuje tel.0 3 47 67089.

Skyriuje teikiamos ir lengvatinio protezavimo paslaugos

Odontologijos ir ortopedijos skyriuje lengvatinės protezavimo paslaugos teikiamos pagal šiuo metu galiojančią nustatytą dantų protezavimo paslaugų teikimo ir išlaidų kompensavimo iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto tvarką (žr.: www.sam.lrv.ltwww.vlk.lt). Pagal šią tvarką teisę į dantų protezavimą, kompensuojamą iš PSDF biudžeto pagal faktines dantų protezavimo išlaidas, turi šių kategorijų apdraustieji privalomuoju sveikatos draudimu:

  • asmenys, kuriems sukako senatvės pensijos amžius;
  • vaikai iki 18 metų;
  • asmenys, Lietuvos Respublikos neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo nustatyta tvarka pripažinti nedarbingais arba iš dalies darbingais asmenys;
  • asmenys, kuriems buvo taikytas gydymas dėl burnos, veido ir žandikaulių onkologinės ligos.

Protezavimo paslaugas pagal sutartį finansuoja Teritorinė ligonių kasa. Pacientai turi kreiptis į gydytoją odontologą, kuris turi sutartį su teritorine ligonių kasa, užpildyti prašymą ir tuomet jis įtraukiamas į asmenų, laukiančių dantų protezavimo paslaugų, sąrašą. Dantų protezavimo paslaugų laukimo eiles galima pasitikrinti VLK interneto svetainėje www.vlk.lt.

Mokamos paslaugos

Dantų protezavimo kompensavimas

Odontologijos ir dantų protezavimo skyrius, Vedėja Elena Naujavičienė, skyriaus tel. nr. pasiteiravimui –  0 347 67089