Siųskite mums padėką:

5 + 0 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Padėkos

2023-08-09

Ramūnas: Noriu padėkoti chirurgui. ANDRIUI CHMELIAUSKUI ir visam chirurgijos skyriaus personalui, už malonų rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Didelis ačiū.

2023-08-09

Genovaitė Lekešienė: Gerb. gyd. Erika Paulauskaite
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už jūsų tikrą nuoširdumą, už tikrą šypseną. Už jūsų 100% atsidavimą darbui. Jūs savo pozityvumu užkrėtėt ir mane. Bendraujant su jumis, net diena atrodydavo šviesesnė. Net jūsų buvimas šalia-gydo.
Linkiu Jum ir toliau dalinti savo šypseną, nuoširdumą .
Su pagarba pacientė Genovaitė Lekešienė

2023-07-18

Danutė: Labai esu dėkinga gyd. A. Indriuškai, visam chirurginio skyriaus personalui, už rūpestingą gydymą, už gerą pasakytą žodį, nes kiekvienas geras pasakytas žodis kiekvienam ligoniui priduoda sveikatos ir nuotaikos, dar kartą tariu ačiū, ačiū.

2023-05-30

Zena: Noriu padėkoti chirurgui N. ČAPOKAI IR JO ASISTENTEI..TRAUMOTOLOGUI GYDYTOJUI JUODŽIUI UŽ SUTEIKTA PAGALBA IR NUOŠIRDŲ, ŽMONIŠKĄ BENDRAVIMĄ. Šiandien man buvo sunki diena. Tik JŲ PAGALBA man padėjo… AČIŪ KAD ESATE

2023-05-30

Laima: Norėčiau padėkoti Kėdainių slaugos skyriaus ketvirto aukšto kolektyvui už žmogiškumą, nuoširdų darbą, padedant slaugyti mano mamą, iš 411 palatos. Tariu paprastą žmogišką AČIŪ.. Stiprybės, atjautos, supratimo ir sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems. Pagarbiai, Laima Paulauskienė

2023-05-29

Neringa: Esu jau antrą kartą dėkinga gydytojui Klaudijui Beinaravičiui. Pirmą kartą teko lankytis dėl kelieno sąnario, antrą- šiandieną dėl tos pačios kojos traumos. Man -tai GYDYTOJAS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS. Jam nebaisu paliesti pacientą. „Iščiupinėti, išlankstyti” kiekvieną sąnariuką. Tai gydytojas tikrai nelaukiantis „kažko”, dirba iš pašaukimo ir labai gerai. Ačiū. Jam. Esu be galo dėkinga. Man tai pats „saviausias-žmogiškiausias-PROFESIONALIAUSIAS” traumatologas. Be galo ačiū Jam ir tik Jam. Didžiausios sėkmės darbe ir linkiu „nesugęsti”. Ir dar 1000 kartu AČIŪ. Ateityje registruosiuos tik pas šį gydytoją. 

2023-05-04

Dalia: Sveiki, norime padėkoti šiąnakt budėjusiems Kėdainių paramedikams ir vykusiems Liaudies 11, Kėdainiai už laiku ir profesionaliai atliktą darbą. Taip pat norime padėkoti šiąnakt budėjusiam visam personalui Kėdainių priėmimo skyriuje už profesionaliai atliktą darbą, už nuoširdumą. Ačiū už suteiktą antrą šansą gyventi mūsų mamai: Adelei Ginelevičienei. Linkime visiems stiprybės ir ištvermės dirbant šį nelengvą ir labai atsakingą darbą. Pagarbiai pacientė: Adelė Ginelevičienė ir jos dukra 

2023-04-28

Auksė: 

2023-04-11

Jurgita: 

2023-03-29

Danutė Babenskienė: Vakar grįžau iš ligoninės, ir labai esu dėkinga gydytojui Artūrui Indriuškai, visam chirurginio skyriaus kolektyvui už labai rūpestingą ir gerą priežiūrą, išgirstas iš kiekvieno darbuotojo švelnius žodžius, sveikata, ačiū, labai ačiū.

2023-03-15

Jolanta: Ačiū dienos stacionaro slaugytojai p. Sidonai už profesionalų darbą ir gerą nuotaiką.

2023-03-13

Edita Galdikienė: Didelis ačiū Kėdainių ligoninės III terapijos skyriaus vedėjai Robertai Liekienei už tiksliai diagnozuotą ligą, o visam kolektyvui už gydymą ir priežiūrą!!! 

2023-03-01

Rimas: Laba diena, tiesiog norisi perduoti linkėjimus pirmo aukšto gale sesutėms, kurios ima kraują. 3,5 metų sūnui jos negailėjo dovanų, šypsenų, padrąsinimų ir procedūra praėjo labai lengvai. Ačiū už pasikeitimus į gera! Direktore-laikykitės, daug žmonių mato ir jaučia pasikeitimus.

2023-02-03

Gintarė: Sveiki, norim pasakyti didelį AČIŪ vaikų skyriaus vedėjai Dovilei ir visam personalui. Už kokybišką darbą, malonų bendravimą ir didelį rupestį. Labai gerą žinot, kad Kėdainių ligoninė dar vis turi ir tikimės turės, savo vaikų skyrių, kur atsitikus bėdai visada sulaukiam profesionalios pagalbos.

2023-02-02

Lolita Nemanienė: Iki širdies gelmių esu sujaudinta gyd. L. Spurgienės profesionalumu, operatyvumu ir jautrumu. Visą gyvenimą liksiu dėkinga už išgelbėtą mano ir mano vyro gyvybes. Mano atveju laiku įtarė apendicitą, o vyrui infarktą (turėjo pasitelkti derybininko savybes, kad įtikintų užsispyrusį vyrą vykti į priimamąjį). Sujaudinta iki širdies gelmių, kad turim savo kantrią ir kompetetingą daktarę.

2023-02-02

Ričardas: Nuoširdus AČIŪ chirurgijos skyriaus personalui!!!

2023-02-01

Donatas: Laba diena, norėčiau padėkoti, už nuostabų greitą gydymą ir tyrimų atlikimą, puikiai ir nuoširdžiai besielgiančią gydytoją V. Iržikevičienę, bei visada padedančiam visam personalui. Tikrai nustebino gerąja prasme Kėdainių ligoninės terapijos skyrius. Didelis ačiū.

2022-10-26

Erika: Viskas turi pradžią ir pabaigą, mes jau grįžome iš ligoninės, namo. Didelis dėkui gydytojai  už kokybiškai parinktas procedūras, už nuoširdų darbą, atiduodamą mūsų vaikams.