EN RU
15

Reanimacijos skyriuje visą parą teikiamos įvairaus profilio II lygio intensyvios terapijos ir reanimacijos paslaugos. Šiame skyriuje gydomi pacientai, turintys ūminių ir lėtinių organizmo funkcijų (kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių, virškinimo trakto, neurologinių, endokrininių, inkstų, metabolinių ir kt.) sutrikimų. Pagal poreikį pacientams taikomas neinvazinis ir/arba invazinis gyvybinių funkcijų stebėjimas, aktyvus medikamentinis ir aparatinis gyvybinių funkcijų palaikymas. Esant indikacijoms, pacientai konsultuojami kitų stacionare dirbančių gydytojų specialistų. Taip pat šiame skyriuje stebimi pacientai po planinių ir skubių operacijų. Budintis gydytojas anesteziologas – reanimatologas esant poreikiui konsultuoja ligonius visuose ligoninės skyriuose.

Reanimacijos skyriuje dirbantis personalas teikia anesteziologinę pagalbą chirugijos – ginekologijos, ortopedijos – traumatologijos ir ausų, nosies, gerklės ligų pacientams. Operacijų metu taikomos bendrinės (endotrachėjinė, intraveninė, kaukinė arba sedacija) ir regioninės (centrinės arba periferinių nervų rezginių blokados) nejautros arba šių nejautrų kombinacija. Anestezijos būdas kiekvienam pacientui parenkamas individualiai, atsižvelgiant į operacijos tipą, paciento gretutines ligas, tyrimų rezultatus ir pan. Esant poreikiui teikiama anesteziologinė pagalba priėmimo-skubiosios pagalbos skyriuje.

Specializuotų skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugų dienos stacionaras

Ligoninėje teikiamos ambulatorinės ir dienos stacionaro specializuotos skausmo diagnozavimo ir gydymo paslaugos. Pacientai konsultuojami dėl lėtinio skausmo. Esant poreikiui, taikomas intraveninis medikamentinis arba invazinis skausmo gydymas. Paslauga yra kompensuojama PSDF lėšomis. Pirminei konsultacijai yra būtinas šeimos gydytojo siuntimas.

Reanimacijos skyrius, vedėja Renata Brusokienė, skyriaus tel. nr. pasiteiravimui – 0 347 67120