• JAUNŲ ASMENŲ PROFILAKTINĖ ONKOLOGINIŲ LIGŲ PATIKRA (KRŪTIES VĖŽIO) KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJOMS“
  • JAUNŲ ASMENŲ PROFILAKTINĖ ONKOLOGINIŲ LIGŲ PATIKRA (SĖKLIDŽIŲ VĖŽIO) KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJAMS“
  • VYRESNIO AMŽIAUS MOTERŲ PROFILAKTINĖ ONKOLOGINIŲ LIGŲ PATIKRA (KRŪTIES VĖŽIO) KĖDAINIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS GYVENTOJOMS“

MOTERIMS:

• Krūtų ultragarsinis tyrimas (echoskopija). Programoje gali dalyvauti 25 iki 49 metų amžiaus Kėdainių rajono moterys.

• Krūtų mamografinis tyrimas. Programoje gali dalyvauti vyresnės nei 69 metų amžiaus Kėdainių rajono moterys.

VYRAMS:

• Urologinis ištyrimas. Programoje gali dalyvauti nuo 18 iki 45 metų amžiaus Kėdainių rajono vyrai.

Tyrimai atliekami BE gydytojo siuntimo ir NEMOKAMAI, reikia tik užsiregistruoti VšĮ Kėdainių ligoninės konsultacinėje poliklinikoje tel. 8 347 67090 arba 8 347 54447.

Anksti aptinkamos ligos yra daug lengviau pagydomos nei aptiktos vėlesnėse stadijose. Reguliari profilaktinė diagnostika gali išsaugoti GYVYBES. Prašome aktyviai dalyvauti.