Gydytojas chirurgas Andrius Chmeliauskas siūlo naujausią hemorojaus gydymo būdą tiek Pasaulyje, tiek keletą pastarųjų metų Lietuvoje – lazerinė hemorojaus operacija.👨‍⚕️🩺 Ir tai ne mitas‼️
Pacientams nereikia vykti į kitas gydymo įstaigas tam, kad pačiomis pažangiausiomis technologijomis būtų atliktos šios intervencijos, visa tai atliekama Kėdainių ligoninėje „Neo Laser“ kompanijos šviesolaidiniais zondais. Energija paskirstoma daugiažiede cilindrine emisija, o tai užtikrina švelnesnį ir tolygų energijos poveikį į audinius, mažesnę galimų komplikacijų tikimybę, greitesnį gijimą. Metodo esmė – per mažus pjūvelius įvedamas specialus šviesolaidinio zondo antgalis, lazerio išskiriama energija koaguliuojami hemorojiniai mazgai ir juos maitinančios kraujagyslės. Kraujagyslės sulimpa, o išvešėjęs hemorojinis mazgas susitraukia, laikui bėgant surandėja ir nunyksta.
Hemorojaus gydymo pranašumai lazeriu:
☑️Procedūra nereikalauja didelių pjūvių – tai minimalios invazijos reikalaujanti operacija;
☑️Nesudaro žaizdų;
☑️Operacijos metu ir po jos nėra didelio skausmo, o kartais pasireiškiantis silpnas skausmas kontroliuojamas geriamais nuskausminamaisiais;
☑️Neretai atliekant procedūrą nebūtina bendrinė anestezija;
☑️Operacija trunka vos 30 min.;
☑️Didelė dalis pacientų po operacijos neturi jokių nepageidaujamų simptomų;
☑️Iš karto po operacijos pacientai gali atsistoti, vaikščioti ir sugrįžti namo;
☑️Pooperacinis atsistatymo laikotarpis yra trumpas, o gijimas greitas;
☑️Laikantis visų gydytojo rekomendacijų, komplikacijų tikimybė gana maža;
☑️Moksliniai tyrimai rodo, kad ligos pasikartojimo tikimybė yra labai maža.
Gydytojas Andrius Chmeliauskas Konsultacinėje poliklinikoje konsultuoja ketvirtadieniais. 👨‍⚕️🩺
Primename eilių nėra ‼️
Registracija: