Norime pasidžiaugti, kad ir toliau tęsiamos, praeitais metais pradėtos vykdyti Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos:

• Jaunų asmenų profilaktinė onkologinių ligų patikros (krūties vėžio) Kėdainių r. savivaldybės gyventojoms programa;
  • Vyresnio amžiaus moterų profilaktinė onkologinių ligų patikrų (krūties vėžio) Kėdainių r. savivaldybės gyventojoms programa;
  • Jaunų vyrų profilaktinė onkologinių ligų patikra (sėklidžių vėžio) Kėdainių rajono savivaldybės gyventojams programa;

bei papildėme nauja programa

• Ankstyvosios tuberkuliozės rentgenologinės diagnostikos Kėdainių r. savivaldybės gyventojams programa.

Tyrimai atliekami BE gydytojo siuntimo ir NEMOKAMAI, reikia tik užsiregistruoti VšĮ Kėdainių ligoninės konsultacinėje poliklinikoje tel. 0 347 67090 arba 0 347 54447.
Anksti aptinkamos ligos yra daug lengviau pagydomos nei aptiktos vėlesnėse stadijose. Reguliari profilaktinė diagnostika gali išsaugoti GYVYBES. Prašome aktyviai dalyvauti.

Kitas vykdomas ligų prevencijos programas galite rasti čia: