Gydytojas konsultuos suaugusiuosius ir vaikus sergančius ausų, nosies, ryklės ir gerklų ligomis. Vizito metu bus atliekamas išsamus otorinolaringologinis ištyrimas, skiriamas konservatyvus ar chirurginis gydymas.

Taikant šiuolaikines chirurgines metodikas bus atliekamos šios operacijos: tonzilektomija, adenoidektomija, nosies pertvaros ir kriauklių operacijos, endolaringinės mikrochirurginės operacijos, formuojama tracheostoma.

Pacientams, kurie skundžiasi knarkimu bei kvėpavimo sustojimais miegant, diagnozavus obstrukcinę miego apnėją, bus atliekama liežuvio šaknies ir minkštojo gomurio termoabliacija.

Pacientus kviečiame registruotis gydytojo otorinolaringologo Mato Gusarovo konsultacijai registratūros tel. nr. 8 347 67090 arba 8 347 54447