VšĮ Kėdainių ligoninė, kovo 20 d. pateikė paraišką, per Centrinės projektų valdymo agentūros elektroninę sistemą DMS.

Pateiktas VšĮ Kėdainių ligoninės projektas – paraiška, pagal ES fondų investicijų programą „Regionų ir savivaldybių sveikatos priežiūros įstaigų infrastruktūros modernizavimas”, vadovaujantis 2022–2030 metų sveikatos priežiūros kokybės ir efektyvumo didinimo plėtros programos pažangos priemone Nr. 11-002-02-11-01 „Gerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą”, kurio tikslas – gauti paramą Ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos bei Reanimacijos skyrių modernizavimui. Projekto numeris: 09-029-P-0001, bendra vertė – 3 026 851,19 Eur. Įgyvendinimo terminas – 36 mėnesiai.

VšĮ Kėdainių ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriui reikalingas kapitalinis remontas, kad pacientams būtų teikiamos kokybiškos paslaugos ir vyktų operatyvus aptarnavimas vieną srautą nukreipiant į skubią pagalbą, o kitą į priėmimą (kai negalavimai neatitinka skubios pagalbos kriterijų, tačiau pacientui reikalinga gydytojo konsultacija ir pagalba). Atskirą priėmimą turi turėti vaikai ir pacientai, kuriems įtariamos užkrečiamos ligos.