Kviečiame atlikti kraujo tyrimus Kėdainių ligoninėje. Kraujo tyrimai yra greičiausias ir efektyviausias būdas įvertinti organizmo būklę.  Kraujo tyrimai gali padėti aptikti įvairius sveikatos sutrikimus dar ankstyvoje stadijoje, prieš pasireiškiant simptomams. Laiku diagnozuotos sveikatos problemos, gali padėti užkirsti kelią lėtinėms ligoms. Gavus tyrimų rezultatus, kurie rodo nukrypimą nuo normos, prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Dėl tyrimų atlikimo ir detalesnės informacijos kreiptis į VšĮ Kėdainių ligoninės klinikinę diagnostinę laboratoriją.
Tel. 0 347 67096 arba el. paštu laboratorija@kedligonine.lt

Kraujo tyrimų paketų akcijos galioja visus metus, nepriklausomai nuo mėnesio.
Kraujo tyrimų atsakymus galite gauti www.esveikata.lt paskyroje arba į el. paštą, tik reikia iš anksto užpildyti prašymą procedūriniame kabinete.