Gerbiami VšĮ Kėdainių ligoninės pacientai,

Informuojame, kad nuo 2020 m. gegužės 18 d. VšĮ Kėdainių ligoninėje etapais atnaujinamas planinių stacionarinių (dienos stacionaro, dienos chirurgijos) ir ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.

Konsultacijų poliklinikoje ir toliau prioritetas bus teikiamas nuotoliniam paslaugų teikimo būdui. Tiesioginio kontakto su pacientu konsultacijos teikiamos tik tuomet, kai dėl konsultacijos specifikos jos negalima atlikti nuotoliniu būdu. Tiesioginei kontaktinei konsultacijai poliklinikoje pacientas pats užsiregistruoti negali. Pirmiausia pacientas turi kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris įvertinęs paciento sveikatos būklę, nuotoliniu būdu konsultuosis su gydytoju specialistu.

Nuotolinės konsultacijos metu, gydytojas specialistas nusprendęs, kad reikalinga tiesioginė kontaktinė konsultacija, užregistruoja pacientą pats šiai konsultacijai. Pacientas informuojamas apie konsultacijos datą ir laiką. Įprastinė registracija internetu nevyksta. Šiuo metu tiesioginės kontaktines konsultacijas teikia gydytojai specialistai: oftolmologas, otorinolaringologas (LOR), urologas, kardiologas, neurologas, ortopedas-traumatologas, echoskopuotojas, endoskopuotojas, endokrinologas.

Priklausomai nuo epidemiologinės situacijos šalyje (jai neblogėjant) planuojama teikiamas paslaugas plėsti ir didinti paslaugų apimtį. Nuo birželio mėnesio didės specialistų skaičius, bus atliekamos reabilitacijos procedūros.

SVARBU:

Į polikliniką nevėluoti ir atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki Jums paskirto vizito laiko. Laiku neatvykus į konsultaciją,pacientas į polikliniką nebus įleidžiamas. Esant būtinybei gali būti nedaugiau kaip 1 lydintis asmuo. Atvykę privalote dėvėti apsauginę veido kaukę. Laukdami patekimo į konsultacinę polikliniką laikykitės vienas nuo kito saugaus 2 metrų atstumo (prie įėjimo yra pažymėtos vietos) Jus pasitiks ligoninės darbuotojas. Reikės atsakyti į kelis dėl CORONA-19 rizikos klausimus, bus matuojama Jūsų kūno temperatūra ir tikrinami registracijos duomenys. Privaloma dezinfekuoti rankas. Esant reikalui, mūsų darbuotojas palydės Jus į iki gydytojo kabineto. Prašom vadovautis darbuotojų nurodymais. Be personalo žinios negalima vaikščioti po kitas ligoninės patalpas, išskyrus tualetą. Laukdami prie gydytojo kabineto durų taip pat laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.

Planinė stacionarinė pagalba pacientams teikiama su šeimos gydytojo ar gydytojo specialisto siuntimu. Prieš stacionarizavimą (ne daugiau kaip prieš 48 val.) pacientas privalo atlikti viruso SARS-CoV-2 tyrimą (tepinėlis iš nosiaryklės ir turėti atsakymą). Neatlikus šio tyrimo, pacientui planinė stacionarinė pagalba nebus teikiama. Dėl COVID-19 ištyrimo kreiptis į šeimos gydytoją.

DĖMESIO! Pasikeitė telefono numeriai:

gyd. urologas E. Grabauskas 8-692-47363

gyd. neurochirurgas E. Gružas 8-698-29597

Labai tikimės sklandaus Jūsų ir mūsų bendradarbiavimo ir supratimo.

Nuoširdžiai dėkojame.