Šią savaitę Psichiatrijos skyrius persikėlė į naujai suremontuotas patalpas. Gavus valstybės ir savivaldybės finansavimą prasidės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus renovacija.

VšĮ Kėdainių ligoninė, nuosekliai vykdydama restruktūrizacijos procesą, investavo beveik 74 tūkstančius litų biudžeto lėšų ir užbaigė chirurginio korpuso IV aukšto remonto darbus. Šią savaitę į naujas patalpas jau persikėlė ir ligoniai, ir skyriaus personalas. Psichiatrijos skyrius iki šiol buvo terapinio korpuso pirmame aukšte.

Netrukus buvusiose Psichiatrijos skyriaus patalpose prasidės renovacija. Čia turėtų įsikurti Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. Šis skyrius kol kas yra vienas iš labiausiai nepritaikytų šiuolaikiniam gydymui. 2008 metais buvo renovuota tik pusė Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus. Darbams atlikti 200 tūkstančių litų vasario 10 dieną paskyrė Kėdainių rajono savivaldybės taryba svarstydama 2012 metų biudžetą. Renovacijai bus panaudota dar 450 tūkst. Litų iš Valstybės investicijų programos lėšų per Lietuvos Respublikos Sveikatos ministeriją. Praėjusių metų gruodžio mėnesį Kėdainių ligoninėje lankėsi LR Sveikatos apsaugos ministras Raimondas Šukys ir įsitikino, kad 2011 metais paskirti valstybės investicijų programos pinigai panaudoti racionaliai ir kryptingai. Ministras patikino, kad pasistengs jog visa reikiama suma būtų paskirta.

Iš valstybės investicijų programos projekto “Slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninės integracijos į VšĮ Kėdainių ligoninę, antrojo 40 lovų slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus įkūrimo, pertvarkant traumatologijos ir psichiatrijos skyrius“ įgyvendinimui 2008 metais buvo skirta 1 mln. 500 tūkst. Lt, 2009 – 180 tūkst. Lt, 2011 – 450 tūkst. Lt.
Kėdainių ligoninės 23 lovų Psichiatrijos skyriui 11 metų vadovauja gydytojas psichiatras-psichoterapeutas Audrius Juodinis. Skyriuje dirba 2 priklausomybės gydytojos psichiatrės – Vida Reklienė ir Danguolė Rakauskienė, medicinos psichologas – Narimantas Markauskas, socialinė darbuotoja – Gailutė Radzevičienė, vyresnioji slaugytoja – Vilma Misevičienė, Bendrosios praktikos slaugytojos-psichikos sveikatos slaugytojos Irma Pilionienė, Genė Brazauskienė, Valė Vičiūnienė, Rasa Neverdauskienė, Laima Pupkienė, Edita Adomaitienė, Renata Čepienė, Danguolė Daugvilienė.
Psichiatrinių skyrių kai kurios kitos tokio tipo ligoninės nėra išsaugojusios savo struktūrose.