Kėdainių ligoninėje pacientą lankyti gali tik asmenys, neturintys ūkių kvėpavimo takų infekcijų ir kitų užkrečiamųjų ligų požymių ir kuriems netaikomas saviizoliacijos rėžimas.

√ Prieš atvykstant aplankyti pacientą, rekomenduojame lankytojams pasiskambinti į skyrių dėl atvykimo.

√ Atvykus lankytojas privalo užsiregistruoti skyriuje, lankytojų žurnale, pasimatuoti temperatūrą, dezinfekuoti rankas, dėvėti apsaugos priemonę – respiratorių.

√ Vieną pacientą lanko vienas asmuo iki 15 min., vienoje palatoje 1 lankytojas.

√ Skyriuose per dieną leidžiamas lankytojų skaičius – ne daugiau kaip 3 asmenys dešimčiai skyriuje esančių pacientų.

√ Pacientai, kuriems diagnozuota COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), ir pacientai, kuriems pasireiškė COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) klinikiniai simptomai (bent vienas iš šių: kūno temperatūra lygi ar viršija 37,3 ℃, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, staigus uoslės ar skonio praradimas ar susilpnėjimas (toliau – COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) būdingi simptomai) arba sąlytį su asmeniu, kuriam patvirtinta COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), turėję pacientai negali būti lankomi, išskyrus terminalinės sveikatos būklės pacientus.

Lankytojai turi atsinešti vienkartines apsaugos priemones: kepuraitę, respiratorių, neperšlampamą chalatą, pirštines ir antbačius/bachilus

√ Reanimacijos ir infekciniame (COVID- 19) skyriuje lankymas leidžiamas tik išimtinais atvejais, tam būtinas skyriaus vedėjo leidimas.