Darnią akušerių-ginekologų komandą papildė rezidentūros studijas Kauno medicinos universitete baigusi 33 metų gydytoja – Eglė Jašinskienė. Gydytoja dirbs VšĮ Kėdainių ligoninės konsultacijų poliklinikoje ir Akušerijos – ginekologijos skyriuje.

Naujoji gydytoja Eglė Jašinskienė praėjusį šeštadienį sėkmingai priėmė naujagimę. Tai pirmasis kūdikis, kuriam jauna specialistė padėjo ateiti į pasaulį Kėdainių ligoninėje. Gydytoja sako, kad tokiomis akimirkomis patiria labai daug džiaugsmo. Būtent dėl to, kad ši specialybė leidžia patirti tiek daug teigiamų emocijų Eglė Jašinskienė ir pasirinko akušerijos ginekologijos specializaciją. Apie šią profesiją svajojo nuo vaikystės, o savo tikslo Eglė Jašinskienė siekė tikslingai ir nesiblaškydama. Rezidentūros studijas baigusi 33 metų gydytoja domisi nevaisingumo problemomis ir yra pasirengusi padėti jas spręsti kėdainiečių šeimoms. Negalinčios susilaukti vaikų moterys galės kreiptis ir pasidaryti pirminius mokamus tyrimus ir Kėdainių ligoninėje. Vėliau išsamesnių konsultacijų gali tekti vykti į didžiuosius šalies miestus.

Eglė Jašinskienė 1998 metais baigė Domeikavos vidurinę mokyklą. 2004 metais Kauno Medicinos Universiteto Medicinos fakultete įgijo medicinos magistro kvalifikacinį laipsnį ir gydytojo profesinę kvalifikaciją. Po internatūros studijų Kauno 2-je klinikinėje ligoninėje ir ketverių metų rezidentūros studijų Kauno Medicinos Universitete suteikta akušerio ginekologo profesinė kvalifikacija. Gydytojos domėjimosi sritys – nevaisingumas ir perinatologija. Rezidentūros metais Studentų mokslinėje draugijoje Eglė Jašinskienė atliko 8 mokslinius darbus šiomis temomis bei publikavo straipsnius.

VšĮ Kėdainių ligoninėje dirba 12 akušerių ginekologų. Akušerijos ginekologijos skyriuje dirba Raimonda Sinkevičienė, Said Makari, Ramūnas Raguotis, Ingrida Mockutė, Danguolė Domanskienė. Gydytojai Kristina Ramonaitienė, Artūras Gudavičius, Laura Malakauskienė ir Eglė Jašinskienė dirba ir skyriuje ir Konsultacijų poliklinikoje. Moderniam Kėdainių ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriui vadovauja skyriaus vedėjas Darius Kaminskas. Gydytojos Ramunė Adeikienė ir Dainora Čipienė priima pacientes tik Konsultacijų poliklinikoje.