Balandžio 18 dieną su regioninės Kėdainių ligoninės direktoriumi Stasiu Skauminu susitiko ir ligoninės skyriuose lankėsi Kėdainių rajono savivaldybės meras Rimantas Diliūnas ir Kėdainių rajono savivaldybės gydytoja Ramunė Kabošienė.

Kėdainių rajono savivaldybės meras Rimantas Diliūnas apsilankė suremontuotame Psichiatrijos skyriuje. Direktorius S. Skauminas ir skyriaus vedėjas A. Juodinis supažindino su ligonių ir gydytojų darbo sąlygomis bei informavo merą, kad šio skyriaus remontui buvo skirti 74 tūkstančiai litų. Už juos atlikti tik būtinieji darbai.

Direktorius S. Skauminas informavo rajono vadovą, kad sėkmingai prasidėjo ir vyksta Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus renovacija. Pusė šios skyriaus buvo modernizuota 2008 metais. Po LR Sveikatos apsaugos ministro R. Šukio apsilankymo ligoninėje, 2012 metų Valstybės investicijų programoje per Lietuvos Respublikos Sveikatos ministeriją ir iš Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto buvo numatyta skirti apie 0,5 milijono litų Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus rekonstrukcijai tęsti. Darbai skyriuje prasidėjo šių metų sausio mėnesį.

Meras su savivaldybės gydytoja taip pat apžiūrėjo ligonių ir gydytojų darbo sąlygas kol kas neremontuotame Neurologijos skyriuje bei apsilankė operacinėse ir Vaikų ir kūdikių skyriuje.

Ligoninės pastatai ir patalpos nuo 2003 metų kasmet po truputį atsinaujina Valstybės investicijų programos, ligoninės ir savivaldybės lėšomis.