Pacientai, kuriems reikalingos sveikatos priežiūros paslaugos, registruojasi pas šeimos gydytoją registratūros telefonu 8 347 61434 arba ambulatorijų registratūrų telefonais, paaiškina priežastį ( pvz. baigėsi kompensuojamieji vaistai, susirgo, pablogėjo lėtine liga sergančio paciento būklė ar kita) ir nurodo savo telefono numerį.

Šeimos gydytojas registracijos laiku paskambina telefonu ir konsultuoja pacientą nuotoliniu būdu. Jeigu dėl paciento sveikatos būklės reikia pacientą apžiūrėti paskiria kontaktinę konsultaciją, informuodamas pacientą apie konsultacijos datą ir laiką. Jeigu pacientui reikia atlikti tyrimus ar būtina gydytojo specialisto konsultacija, šeimos gydytojas užregistruoja pacientą reikalingiems tyrimams ir konsultacijoms, bei informuoja pacientą , kada atvykti tyrimams.

Gydytojas specialistas nurodytu registracijos laiku skambina pacientui ir konsultuoja jį nuotoliniu būdu. Jei to nepakanka paciento būklei įvertinti, paskiria konkretų laiką, kada pacientas turi atvykti į polikliniką ir informuoja apie tai pacientą.

Pacientas į polikliniką atvyksta 10 min. prieš numatyto tyrimo ar gydytojo konsultacijos registracijos laiką, turėdamas apsauginę veido kaukę ir vienkartines pirštines. Prie poliklinikos pagrindinio įėjimo laukia kol bus pakviestas.

Bendras pacientų aptarnavimo ir įstaigų bendradarbiavimo sutarimas priimtas vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. birželio 1 d. sprendimu Nr. V-1347.

Dėkojame už Jūsų supratingumą ir kantrybę.

VšĮ Kėdainių ligoninės administracija

VšĮ Kėdainių PSPC administracija