Skyriaus specialistai tikri aktyvistai ir patys imasi iniciatyvos, kad paslaugos būtų vienoje vietoje. Šio skyriaus darbuotojų pozityvas, lankstumas, noras ir troškimas – pasieks ne tik greičiausių pokyčių, bet ir geriausių rezultatų!

Iki šiol Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistai glaudėsi Vaikų korpuso I ir II aukštuose, konsultacinėje poliklinikoje ir kitose įstaigos patalpose.

Dabar duris planuojama atverti pacientams II aukšte, neįskaitant: vertikalios ir perlinės vonios, povandeninio masažo, šilumos terapijos, kurie pasilieka I aukšte.

II reabilitacijos aukšte planuojama perkelti fizioterapiją, kineziterapijos salę, papildomai įrengti modernesnius ir patogesnius masažo kabinetus, įrengti pirmo lygio gydytojų reabilitologų kabinetą ir tose pačiose patalpose organizuoti registraciją procedūroms, kad pacientui dar kartą nebereiktų grįžti į registratūrą.

II aukšte atliktas vietomis kosmetinis remontas, įrenginėjamas liftas, kurio iki šiol reabilitacijoms paslaugoms gauti antrame aukšte nebuvo.

Reabilitacijos paslaugoms gauti planuojamas atskiras įėjimas su savitarnos rūbine.

Ligoninė atnaujina ir medicininį reabilitacijos inventorių: papildomų kamuolių, lazdų, čiužinių. Planuose pagal poreikį ir galimybes atsinaujinsime ir kitą esamą inventorių.