Siųskite mums padėką:

1 + 6 = ?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Padėkos

2023-12-07

Stasė Jakonienė.: Kartais sunku žodžiais apsakyti ką norėčiau sutalpinti į vieną trumpą žodį AČIŪ. Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojai neurologei E. Paulauskaitei už rūpestingą, nuoširdų gydymą, malonų dalykišką bendravimą su šypsena, stropiai viską išklausanti. Ir tuo pačiu dėkoju visam aptarnaujančiam personalui už jų malonų aptarnavimą. Lai neaplenkia jūsų visų sveikata!

2023-12-06

Saulius Valionis.: Norime tarti didelį ačiū Ortopedijos-traumatologijos skyriaus vedėjui Alfredui Hofmanui, už atliktą operaciją ir visam personalui už rūpestį ir priežiūrą. Ačiū!

2023-11-21

Jurgita Stepšienė: Didelį ačiū noriu tarti masažuotojai Zitai Kolesnikovienei, tikrai labai gerai atlieka savo darbą. Ačiū, ačiū, ačiū!

2023-11-08

Vida R.: Dėkoju gydytojoms R. Liekienei ir V. Ramanauskienei už profesionalų priėmimą ir suteiktą pagalbą, už kultūringą ir malonų pokalbį, už paprastus ir naudingus patarimus, paprastas ir nuoširdus pokalbis nuramino, didelis ačiū šioms gydytojoms.

2023-10-30

Jurgita Stepšienė: Noriu labai padėkoti fizinės ir reabilitacijos skyriaus 212 kabinete dirbančioms moterims. Labai gera ten lankytis. labai gera girdėti kaip ir su vyresniais pacientais maloniai bendrauja, padeda jei reikia. Ačiū labai labai.

Labai didelis ačiū taip pat šiandien atvykusiai greitajai pagalbai į namus, ir gydytojams bei medicinos personalui priimamajam skyriuje. Gera, kad dar yra atsakingų gydytojų, kurie nusiteikę padėti.

2023-10-26

Sandra Dainauskienė: labai noriu padėkoti nuostabiai Jurgai Dovydavičienei iš Kineziterapijos skyriaus. Nuostabi specialistė, eidavau į mankštas kaip į šventę.  Padeda, paaiškina ir kantriai užsiima. Mankštas bandau sąžiningai daryti namie, sirgti nesmagu, bet su tokiais specialistais bent gydytis ne kančia. Ačiū!

2023-10-24

Ligoninės lankytoja L.: Gerb. Direktore, noriu padėkoti endoskopuotojai, kolonoskopuotojai K. Mechonošinai ir sesutei Ramunei Žemaitienei už nuoširdžiai atliekamą darbą, rūpinamąsi pacientais, už švelnumą ir supratimą. Džiaugiuosi, kad Kėdainių ligoninė turi tokius specialistus. Saugokite juos.

2023-08-09

Ramūnas: Noriu padėkoti chirurgui. ANDRIUI CHMELIAUSKUI ir visam chirurgijos skyriaus personalui, už malonų rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Didelis ačiū.

2023-08-09

Genovaitė Lekešienė: Gerb. gyd. Erika Paulauskaite
Norėčiau nuoširdžiai padėkoti už jūsų tikrą nuoširdumą, už tikrą šypseną. Už jūsų 100% atsidavimą darbui. Jūs savo pozityvumu užkrėtėt ir mane. Bendraujant su jumis, net diena atrodydavo šviesesnė. Net jūsų buvimas šalia-gydo.
Linkiu Jum ir toliau dalinti savo šypseną, nuoširdumą .
Su pagarba pacientė Genovaitė Lekešienė

2023-07-18

Danutė: Labai esu dėkinga gyd. A. Indriuškai, visam chirurginio skyriaus personalui, už rūpestingą gydymą, už gerą pasakytą žodį, nes kiekvienas geras pasakytas žodis kiekvienam ligoniui priduoda sveikatos ir nuotaikos, dar kartą tariu ačiū, ačiū.

2023-05-30

Zena: Noriu padėkoti chirurgui N. ČAPOKAI IR JO ASISTENTEI..TRAUMOTOLOGUI GYDYTOJUI JUODŽIUI UŽ SUTEIKTA PAGALBA IR NUOŠIRDŲ, ŽMONIŠKĄ BENDRAVIMĄ. Šiandien man buvo sunki diena. Tik JŲ PAGALBA man padėjo… AČIŪ KAD ESATE

2023-05-30

Laima: Norėčiau padėkoti Kėdainių slaugos skyriaus ketvirto aukšto kolektyvui už žmogiškumą, nuoširdų darbą, padedant slaugyti mano mamą, iš 411 palatos. Tariu paprastą žmogišką AČIŪ.. Stiprybės, atjautos, supratimo ir sveikatos Jums ir Jūsų artimiesiems. Pagarbiai, Laima Paulauskienė

2023-05-29

Neringa: Esu jau antrą kartą dėkinga gydytojui Klaudijui Beinaravičiui. Pirmą kartą teko lankytis dėl kelieno sąnario, antrą- šiandieną dėl tos pačios kojos traumos. Man -tai GYDYTOJAS IŠ DIDŽIOSIOS RAIDĖS. Jam nebaisu paliesti pacientą. „Iščiupinėti, išlankstyti” kiekvieną sąnariuką. Tai gydytojas tikrai nelaukiantis „kažko”, dirba iš pašaukimo ir labai gerai. Ačiū. Jam. Esu be galo dėkinga. Man tai pats „saviausias-žmogiškiausias-PROFESIONALIAUSIAS” traumatologas. Be galo ačiū Jam ir tik Jam. Didžiausios sėkmės darbe ir linkiu „nesugęsti”. Ir dar 1000 kartu AČIŪ. Ateityje registruosiuos tik pas šį gydytoją. 

2023-05-04

Dalia: Sveiki, norime padėkoti šiąnakt budėjusiems Kėdainių paramedikams ir vykusiems Liaudies 11, Kėdainiai už laiku ir profesionaliai atliktą darbą. Taip pat norime padėkoti šiąnakt budėjusiam visam personalui Kėdainių priėmimo skyriuje už profesionaliai atliktą darbą, už nuoširdumą. Ačiū už suteiktą antrą šansą gyventi mūsų mamai: Adelei Ginelevičienei. Linkime visiems stiprybės ir ištvermės dirbant šį nelengvą ir labai atsakingą darbą. Pagarbiai pacientė: Adelė Ginelevičienė ir jos dukra 

2023-04-28

Auksė: 

2023-04-11

Jurgita: 

2023-03-29

Danutė Babenskienė: Vakar grįžau iš ligoninės, ir labai esu dėkinga gydytojui Artūrui Indriuškai, visam chirurginio skyriaus kolektyvui už labai rūpestingą ir gerą priežiūrą, išgirstas iš kiekvieno darbuotojo švelnius žodžius, sveikata, ačiū, labai ačiū.

2023-03-15

Jolanta: Ačiū dienos stacionaro slaugytojai p. Sidonai už profesionalų darbą ir gerą nuotaiką.

2023-03-13

Edita Galdikienė: Didelis ačiū Kėdainių ligoninės III terapijos skyriaus vedėjai Robertai Liekienei už tiksliai diagnozuotą ligą, o visam kolektyvui už gydymą ir priežiūrą!!! 

2023-03-01

Rimas: Laba diena, tiesiog norisi perduoti linkėjimus pirmo aukšto gale sesutėms, kurios ima kraują. 3,5 metų sūnui jos negailėjo dovanų, šypsenų, padrąsinimų ir procedūra praėjo labai lengvai. Ačiū už pasikeitimus į gera! Direktore-laikykitės, daug žmonių mato ir jaučia pasikeitimus.

2023-02-03

Gintarė: Sveiki, norim pasakyti didelį AČIŪ vaikų skyriaus vedėjai Dovilei ir visam personalui. Už kokybišką darbą, malonų bendravimą ir didelį rupestį. Labai gerą žinot, kad Kėdainių ligoninė dar vis turi ir tikimės turės, savo vaikų skyrių, kur atsitikus bėdai visada sulaukiam profesionalios pagalbos.

2023-02-02

Lolita Nemanienė: Iki širdies gelmių esu sujaudinta gyd. L. Spurgienės profesionalumu, operatyvumu ir jautrumu. Visą gyvenimą liksiu dėkinga už išgelbėtą mano ir mano vyro gyvybes. Mano atveju laiku įtarė apendicitą, o vyrui infarktą (turėjo pasitelkti derybininko savybes, kad įtikintų užsispyrusį vyrą vykti į priimamąjį). Sujaudinta iki širdies gelmių, kad turim savo kantrią ir kompetetingą daktarę.

2023-02-02

Ričardas: Nuoširdus AČIŪ chirurgijos skyriaus personalui!!!

2023-02-01

Donatas: Laba diena, norėčiau padėkoti, už nuostabų greitą gydymą ir tyrimų atlikimą, puikiai ir nuoširdžiai besielgiančią gydytoją V. Iržikevičienę, bei visada padedančiam visam personalui. Tikrai nustebino gerąja prasme Kėdainių ligoninės terapijos skyrius. Didelis ačiū.

2022-10-26

Erika: Viskas turi pradžią ir pabaigą, mes jau grįžome iš ligoninės, namo. Didelis dėkui gydytojai  už kokybiškai parinktas procedūras, už nuoširdų darbą, atiduodamą mūsų vaikams.