Pas logopedą galima užsiregistruoti ir Kėdainių ligoninėje!

Kalbos sutrikimų būna įvairių. Skiriasi jų priežastys, pobūdis, sunkumo laipsnis. Nevienodos ir pašalinimo galimybės.

Darbo kryptys

• Švepluojančių ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų (įvairių tipų dislalijų) koregavimas.
  • Darbas su ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikais, turinčiais įvairių lygių kalbos neišsivystymą (nežymų, vidutinį, žymų, labai žymų) ar sulėtėjusią kalbos raidą.
  • Kalbos tempo, ritmo, prozodijos sutrikimų korekcija.
  • Darbas su autizmu sergančiais pacientais.
  • Balso sutrikimų (disfonijų) įveikimas.
  • Kalbinio kvėpavimo korekcija.
  • Mokinių kalbos trūkumų šalinimas.
  • Mokinių skaitymo trūkumų (disleksija) įveikimas.
  • Mokinių rašymo trūkumų (disgrafija) įveikimas.
  • Dirbame su suaugusiais, praradusiais kalbą po galvos smegenų infarktų, traumų ar kitų priežasčių.
  • Afazijos.
  • Dizartrija.
  • Balso sutrikimų šalinimas (disfonija).
  • Rijimo sutrikimų (disfagija) įveikimas.
  • Konsultacijos artimiesiems, paaiškinimas kaip dirbti su asmenimis namuose, praradusiais kalbą. Kaip ir kokias užduotis atlikti, kaip suvienodinti reikalavimus ir kontroliuoti kalbą.
  • Metodinės literatūros parinkimas.
  • Parodomųjų užsiėmimų pravedimas (pagal poreikį).

VšĮ Kėdainių ligoninėje dirba logopedė Ingrida Jonynienė, kuri priims pacientus kiekvieną darbo dieną.

Siuntimą gauti kalbos korekcijos paslaugas išduoda šie gydytojai: vaikų ligų gydytojai, neurochirurgai, neurologai, otorinolaringologai, vaikų odontologai, ortodonto odontologai, veido ir žandikaulių chirurgai.

💻 Registracija internetu:
☎️ Telefonų numeriai registracijai: